Jmenuji se Petr Sedláček a jsem vášnivým profesionálem ve světě fitness. Už více než 13 let působím jako osobní fitness trenér, nutriční poradce a kondiční trenér pro sportovce. Práci, kterou dělám, miluji a snažím se o neustálé zdokonalování jak ve svých trenérských dovednostech, tak v osobním rozvoji. Mám tu čest, že jsem mohl čerpat zkušenosti od světově uznávaných expertů jako jsou Vjačeslav Vinogradov, Jeremy Buendia nebo Lukáš Osladil.

Mimo práci trenéra se také aktivně věnuji závodění v kategorii muscular physique pod federací IFBB Elite. Tento aspekt mé kariéry mi umožňuje nejen testovat a aplikovat nejnovější poznatky na vlastní kůži, ale také mi to přináší cenné zkušenosti, které poté mohu předávat svým klientům. Věřím, že to, co člověk sám nevyzkouší, nemůže s plným nasazením učit ostatní.

Ve své práci se zaměřuji na individuální přístup, abych každému klientovi pomohl dosáhnout jeho osobních cílů, zlepšit fyzickou kondici a zdraví.

Ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec, rád vás provedu světem fitness tak, aby vaše cesty za zdravím a výkonností byly co nejúspěšnější.

Copyright © 2024